+38 (050) 0840915, +38 (067) 979 31 61
Развернуть

Про нас

 

Шановні Пані та Панове!

Цей проект є продовженням нашого сайту про бізнес з чищення подушок "Пуховий Мир".

Тут ми більш детально виділили витратні матеріали для цього бізнесу.

Прайс на напірники. В дужках вказані оптові ціни від 300 шт.

Розмір напірника Напірники без канта Напірники з кантом
80*80
70*70
65*65
60*60
50*70
50*50
40*60
45*45
40*40
78  (73)
65  (58)
64  (57)
54  (47)
54  (47)
42  (37)
42  (37)
40  (36)
32  (30)
85    (80)
70    (65)
69    (64)
62    (57)
62    (57)
47    (43)
47    (43)
46    (42)
40    (36)

Витратні матеріали грають велике значення в цьому бізнесі, тому ми розкажем, які потрібні матеріали для роботи в цій сфері.

Купити тільки обладнання для реставрації подушок, ковдр та перин недостатньо. Для роботи Вам знадобиться  тканина (тік) для пошиття напірників. Ви можете купляти, як вже готові напірники, так і замовляти тканину для напірників, і шити їх самі.

Ми виділили в цьому проєкті, як готову продукцію - готові напірники для подушок, так і тканину для пошиття напірників. Для зручності наших клієнтів, тепер існує сервіс вибору вподобаних забарвлень готових напірників, а також тканини - тіка напірникового.

Зробити замовлення он-лайн тепер дуже просто і зручно. Вам не потрібно при замовленні напірників і тканин пояснювати нам вподобане забарвлення. Вся продукція, що є в даний момент в наявності, представлена в каталозі. Інформація по залишках оновлюється з періодичністю 1-2 дні. Інформація про замовлення надходить до нас, і ми зв'язуємося з Вами протягом 2-3 годин для уточнення всіх деталей.

 

Виділимо два напрямки нашої роботи:


Перший напрямок - це пошиття готових напірників для подушок і ковдр. Дана продукція користується великим попитом, у зв'язку зі зростаючою кількістю обладнання для чищення подушок. Більш детальну інформацію з обладнання для реставрації подушок, Ви знайдете на нашому другому сайті устаткування "Пуховий Мир".

Багато людей купують вже готові напірники для подушок, а також наволочки, не витрачаючи час і сили на пошиття виробів самостійно. При цьому більшу популярність надання послуги з реставрації отримали так звані мобільні пункти з чищення подушок, для яких купівля вже готових напірників є необхідним елементом роботи.

Також, можливе індивідуальне пошиття напірників, із запропонованих в каталозі забарвлень тіка пухотримаючого.

З цих питань прохання зв'язатися з менеджерами нашої фірми для уточнення деталей.

 

Купити унікальне сучасне обладнання з чищення подушок Ви зможете у наших партнерів компанії

"Пуховий Мир", сайт www.puh-mir.com.ua

На цьому сайті Ви знайдете максимум інформації по машинам для чищення пір'я, і з організації цього бізнесу. Однією з найкращих установок для реставрації пуху і пера є установка "Vita Start Optima", яка не лише відмінно чистить пух і перо, але і видаляє ворс і пил. Фото установки нижче . Більш повну інформацію з цього обладнання Ви зможете дізнатися на сайті "Пуховий Мир"

Готові напірники для подушок знаходяться в пачках по 20 шт., тобто в пачці знаходяться напірники одного розміра і забарвлення. Також можливе замовлення напірників різних кольорів в пачці. В цьому випадку в одному пакеті розміщені 3-4 забарвлення. В каталозі, у розділі напірники для подушок, в кожному розмірі є №17 в якому представені різні забарвлення.

Мінімальний заказ на напірники при першому замовленні можливий 20 шт. Доставка товару відбувається транспортную компанією. При замовленні напірників оптом в Україні від 300 шт і більш будуть діяти оптові ціни.

Другий напрямок - продаж тканини для напірників. Ми пропонуєм тканину для пошиття напірників китайського виробництва, або пакістанський тік. Вибір імпортної тканини був невипадковий. Справа в тому, що китайський тік виготовляється на сучасному обладнанні, тому виходить тканина високої якості. Вітчизняні заводи не можуть витримати конкуренцію за якістю тіка, тому було прийнято рішення працювати з імпортним матеріалом. Ширина рулону тканини 2,2 м - 2,25м, в рулоні 50-60 м. Ми використовуємо тік пухотримаючий щільністю не менше 140 г/м2 для пошиття напірників для подушок, ковдр і перин.

Також Ви можете замовити не тільки тік напірниковий, але і бязь, напірники для коврд, та багато іншого. Всю продукцію, що представлена у нас, Ви можете побачиті в каталозі.

Створення цього проекту має привнести зручність при виборі кольорів і формування замовлення. Користуючись послугами нашого сайту, Ви можете легко замовити готові напірники для подушок оптом з кантом і без канта. Сподіваюся Вам сподобалися наші ідеї. Ми завжди відкриті для співробітництва, можливо у Вас будуть пропозиції щодо поліпшення роботи, ми з радістю розглянемо їх.

Бажаю успіхів Вам і Вашому бізнесу!!!